Česky

UVAX, s.r.o.

DataHopper Industry + Timetracking

1
Úspora času a nákladů díky digitalizaci výkazů práce
2
Zlepšení kontroly nad využitím výrobních strojů
3
Zjednodušení výrobní administrativy díky evidenci zakázek
Ing. Adam Roller
Ing. Adam Roller
ředitel, jednatel

Naše mistrová nyní ušetří velké množství času, které dříve věnovala administrativě s pracovními výkazy. Může se tak mnohem více věnovat organzaci výroby.

Firma UVAX, se sídlem v Šumperku, se specializuje na výrobu drátěného programu.

Hlavním cílem implementace systému DataHopper Indurstry byla digitalizace pracovní agendy. U klienta byly instalovány interaktivní terminály DataHopper, díky kterým mohou pracovníci jednoduše vykazovat, na čem právě pracují. Díky tomu mohla být odstraněna veškerá papírová evidence, která byla neefektivní a její zpracování zabralo velké množství času. Na konci měsíce již klient nemusí ručně zpracovávat podklady pro mzdy dělníků. Vše za něj systém DataHopper vygeneruje na jedno kliknutí automaticky.

Dalším požadavkem bylo zlepšení kontroly na výrobou, které zajistili senzory DataHopper napojené na výrobní stroje. Klient má nyní přehled o využití, výkonnosti a odstávkách strojů.

Jedním z cílů bylo také zjednodušení výrobní administrativy. Pro tento účel systém DataHopper poskytuje evidenci výrobních zakázek, výrobků a jejich technologickcýh postupů. Zadat zakázku do výroby vč. generování průvodních listů je nyní otázka několika kliknutí.

Osazeno senzory DataHopper bylo 17 výrobních strojů. Pro výkazy práce byly použity 4 terminály.

Máte zájem o podobné řešení? Kontaktujte nás

Foto instalace Foto instalace Foto instalace Foto instalace Foto instalace Foto instalace Foto instalace Foto instalace